Artiklid

VENEVERE PUHKEKÜLA

Aadress: Venevere küla, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa
Telefon: +372 534 31993
Veebileht: http://www.venevere.ee
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

PUHKEMAJA

Puhkemaja sisaldab endas kolme saali: 50-kohalist kaminasaali, 30-kohalist seminarisaali, väikest kaminasaali, WC-d, sauna ja suurt terrassi trepiga ujumissillale. Terrassil on katusealune kuni 200-le inimesele. Puhkemajas on võimalik korraldada sünnipäevasid, juubeleid, pulmi, firmapidusid, kokkutulekuid kuni 80-le inimesele.

TOITLUSTAMINE

Pakume oma klientidele toitlustusteenust, mis sisaldab endas hubast interjööri, parimat teenindust ning tervislikku toiduelamust. Toitude valmistamisel kasutame kohalikku toorainet ning menüüde koostamisel arvestame inimeste söömisharjumusi ja traditsioone.

MAJUTUS

Ööbimiseks pakume hubaseid kämpinguid- kokku 13 tuba 47 voodikohaga. Kämpingud on 2–5 kohalised:

-5 kahekohalist
-1 kolmekohaline
-1 neljakohaline
-6 viiekohalist

Kõikides tubades on olemas voodipesu ning käterätikud. Kämpingumajade juures asub pesemiskompleks dušši ja WC-dega. Kämpinguid on võimalik kasutada aastaringselt.

Lisaks ööbimisele kämpingutes pakume ka: telkimiskohti, parkmiskohti karavanidele (kasutamiseks WC-d, dušširuumid, elekter)

SUVEPÄEVAD

Suvepäevade pidamiseks pakume kuni 400-le inimesele kogu puhkeküla kompleksi, mis sisaldab puhkemaja, terrassi katusealusega, sauna, majutust 47-le inimesele kämpingutes, telkimiskohti, WC-d, dušširiuume, palliplatse, kanuusid, paati, vesiratast, seiklusrada, parkimisvõimalust majutuskohtade juures. Aitame leida ansamblit ja päevajuhti ürituste läbiviimiseks!