Artiklid

RAUDSILLA MATKAKOMPLEKS

Aadress: Raudsilla talu, Uuri küla, Kuusalu vald, Harjumaa
Telefon:
+372 530 43150
Veebileht:
http://www.raudsilla.ee
Facebook:
https://www.facebook.com/raudsilla
E-mail:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raudsilla Matkakompleks on Lahemaa Rahvuspargis asuv unikaalne püstkodadega paik, mida ümbritseb maagiline loodus mosaiikmetsa ja kauni Pärlijõega.
Raudsillal on ideaalne võimalus “juhe seinast välja tõmmata”.
Pulm Raudsillal on ürgselt romantiline ja kindlasti meeldejääv. Kujutle oma pulma tseremooniat pisikesel saarel, mida ümbritseb vulisev jõgi ning taustal on kuulda linnulaulu. Pidu jätkub Suures Kojas, mille keskel asetsev elustuli loob tõeliselt mõnusa ja sooja atmosfääri. Lisaks paikneb Suures Kojas ka lava ning baar.
Raudsilla on ka ideaalne paik aktiivseks puhkuseks sõprade keskel või firmaga seminari ja suvepäevade korraldamiseks. Meil on pakkuda põnevaid tegevusi alates raua sepistamisest kuni madal- ja kõrgseiklusradadeni.

Omalt poolt pakume sündmusele täiskorraldust - maitsvad ja kõhtu täitvad toidud, professionaalne helitehnika ja valgustehnika, meelelahutus, aktiivsed tegevused, erinevad saunad, kuni sadakond majutuskohta, alati abivalmis meeskond.

Grupi suurus minimaalselt 15 inimest.

Võta meiega ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.